• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Jak wreszcie wygrywać u bukmacherów?

Co zrobić, aby w żadnym razie nie być na minusie u bukmacherów?
Posiadam wieloletnie doświadczenie w dziedzinie bukmacherki – jednakże niezbyt miłe fakty są takie, iż straciłem duże pieniądze. I dopiero od roku wreszcie nie sponsoruję bukmacherów.
A co takiego się stało? Cóż, zasadniczo wychodzę z założenia, iż wcześniej zbytnio skupiałem się na tym, aby obstawiać większą liczbę spotkań. To oczywiście ma wiele sensu, ale fakty są takie, że bukmacherzy każdego dnia zarabiają bardzo duże pieniądze na właśnie ludziach, którzy tak grają. A więc należy nieco zmienić swoją strategię – dużo lepszym wyjściem jest to, aby stawiać kilka spotkań na jednym kuponie.
Ba, tak naprawdę w większości przypadków sytuacja jest taka, iż generalnie stawiam wyłącznie jedno spotkanie – jednak kurs jest dosyć wysoki, powyżej 2. Sądzę, że to bardzo korzystne, iż mogę poznać typy dnia: a więc są w Polsce profesjonalni typerzy, którzy z wielką chęcią dzielą się własnymi typami. Uwielbiam, gdy ludzie tak robią, bo jeśli się znają, to tak naprawdę są bardzo pomocni. Chciałbym również nieco napisać o psychice – czyli tak naprawdę czymś bardzo pomocnym jest to, aby nie sądzić, iż OK jest to, aby ciągle grać. Należy robić sobie przerwy – to wskazane dla naszego zdrowia psychicznego.

1. Sprawdź stronę

2. Kliknij dla szczegółów

3. Kliknij i zobacz

4. Zajrzyj tutaj

5. Przejdź do strony

Categories: Sport

Comments are closed.